flaga UE leader1 d prow d

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. Wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  (LSR), w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Gminy członkowskie:

dzikowiec
Gmina
Dzikowiec
więcej

dzikowiec
Gmina
Kolbuszowa
więcej

dzikowiec
Gmina
Majdan Królewski
więcej

dzikowiec
Gmina
Raniżów
więcej

LICZNIK ODWIEDZIN

362948
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
87
111
498
361583
5281
5949
362948

Twoje IP: 34.239.167.149
2022-06-29 13:05

Członkami Stowarzyszenia są przedstawiciele trzech sektorów (publicznego, prywatnego i społecznego) z gmin Dzikowiec, Kolbuszowa, Majdan Królewski, Raniżów.

Lp.

Imię i nazwisko

Sektor

Funkcja w LGD

1.

Henryk Bajek

Gospodarczy

Członek

2.

Edward Sudoł

Społeczny

Członek

3.

Małgorzata Puzio

Publiczny

Członek

4.

Anna Korzeniowska - Fila

Społeczny

Członek

5.

Augustyna Płaza

Społeczny

Członek Komisji Rewizyjnej

6.

Bogusław Barnaś

Gospodarczy

Członek Rady

7.

Marian Hopek

Społeczny

Członek Zarządu

8.

Janusz Kwaśnik

Społeczny

Członek Rady

9.

Jan Zuba

Publiczny

Przewodniczący Rady

10.

Marek Margański

Społeczny

Członek Komisji Rewizyjnej

11.

Renata Nowak

Społeczny

Członek

12.

Ryszard Rzeszutek

Społeczny

Członek Rady

13.

Marek Gil społeczny Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

14.

Barbara Bochniarz  społeczny  Członek Komisji Rewizyjnej

15.

Władysław Grądziel  Publiczny Członek Rady

16.

Zbigniew Mytych społeczny Członek

17.

Monika Fryzeł Społeczny Prezes Zarządu

18.

Janusz Durak Społeczny Członek

19.

Jan Puzio Publiczny Członek

20.

Ewelina Nazimek - Bąba Gospodarczy Członek Rady

21.

Jacek Mroczek Społeczny Członek

22.

Edward Warzocha Publiczny Członek

23.

 Adam Twardowski  Gospodarczy  Członek Rady
24.

Tomasz Fortuna

GOK Majdan Królewski

Publiczny Członek

25.

Łukasz Wolski Społeczny Członek Rady

26.

Dariusz Sobolewski Społeczny Członek
 27.  Janina Wójtowicz Społeczny  Członek 

28.

Stanisław Łeptuch

Stowarzyszenie Moja Mała Ojczyzna Komorów

Społeczny Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej

29.

Ireneusz Kogut

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Powiatu Kolbuszowskiego NIL

Społeczny Członek

30.

Marek Ulatowski

Regionalne Towarzystwo Kultury im. J.M. Goslara

Społeczny Członek Rady

31.

Andrzej Jagodziński

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej

 Publiczny  Członek

32.

Mieczysław Burek Społeczny Członek

33.

Kazimierz Mikołajczyk

Stowarzyszenie „Staniszówka"

Społeczny Członek

34.

Bogumiła Kosiorowska

Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Gminy Dzikowiec "Przystań"

 Społeczny Członek

35.

 Lucyna Wyka  Gospodarczy  Członek Rady

36.

Jacek Bardan

Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej

 Publiczny  Członek

37.

Bartłomiej Peret

Społeczny Członek

38.

 Bogusława Mazur Społeczny  Członek Rady 

39.

 Paweł Kasica Społeczny  Członek Rady 

40.

Monika Stopińska-Pacyna Społeczny Wiceprezes Zarządu

41.

Jerzy Wilk Publiczny Wiceprzewodniczący  Rady
 42.  Józef Tęcza Publiczny  Członek Rady

43.

Sylwia Marek Społeczny Członek Zarządu

44.

 Edyta Wójcik Społeczny Skarbnik Zarządu 

45.

 Józef Ozga  Społeczny Członek 
46.  Andrzej Chmielowski Społeczny  Członek 

47.

 Edyta Mazur - Sitko Społeczny   Członek
48.

 Andrzej Wojnas

Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej

Społeczny Członek
49.  Krzysztof Kopeć Gospodarczy  członek
       
       
       
       
       
       
       

LASOWIACKA KUCHNIA