flaga UE leader1 d prow d

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. Wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  (LSR), w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Gminy członkowskie:

dzikowiec
Gmina
Dzikowiec
więcej

dzikowiec
Gmina
Kolbuszowa
więcej

dzikowiec
Gmina
Majdan Królewski
więcej

dzikowiec
Gmina
Raniżów
więcej

20_serce10.05.2014r. już po raz IV miały miejsce warsztaty rękodzieła na których uczestnicy wykonywali kompozycje kwiatowe z papieru. Tworzyli bukiety na wzór różnorodnych żywych roślin. Znalazły się w nich tulipany, piwonie, hortensje, żonkile, stokrotki i wiele innych.

Aby przygotować takie dekoracje potrzebne są tylko nożyczki, papier, klej i zapał do pracy którego uczestnikom nie brakowało. W taki sposób wykonane prace wyglądają bardzo efektownie i mogą zastąpić żywe kwiaty, mogą być też np. dekoracją pokoju dziecka.

Technika origami odgrywa istotną rolę we wspomaganiu procesów poznawczych, jest jednoczesnie nauką i zabawą. Daje dzieciom wiele radości i satysfakcji, pobudzając twórcze myślenie, rozwija sprawność manualną, wpływa na pamięć i koncentrację wzrokowo - ruchową, uczy wyczucia przestrzeni i proporcji. Zapraszamy na następne zajecia, które odbędą się 7 czerwca 2014r.

19_serce 17_serce 18_serce 21_serce 22_serce 23_serce 24_serce

LASOWIACKA KUCHNIA