flaga UE leader1 d prow d

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. Wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  (LSR), w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Gminy członkowskie:

dzikowiec
Gmina
Dzikowiec
więcej

dzikowiec
Gmina
Kolbuszowa
więcej

dzikowiec
Gmina
Majdan Królewski
więcej

dzikowiec
Gmina
Raniżów
więcej

plakat_serceW najbliższą sobotę 29.03.2014r. o godz. 9.00 rusza projekt współfinansowany przez Regionalną Fundację Rozwoju „Serce" w Kolbuszowej w ramach konkursu AKADEMIA KREATYWNOŚCI 2014 pn. „Siedlisko młodych talentów". Zajęcia dla dzieci 8 - 13 lat będą odbywać co drugą sobotę miesiąca w Centrum Kultury Wsi w Kolbuszowej Górnej do lipca br. Celem warsztatów jest przybliżenie rodzimej kultury, tradycji i rękodzielnictwa regionu. W czasie spotkań, dzieci pod okiem artysty plastyka będą wykonywać robótki ręczne z trawy, sznurka, bibuły, krepiny, filcu. Podsumowaniem projektu będzie wycieczka do skansenu archeologicznego "Karpacka Troja" w Trzcinicy koło Jasła.

LASOWIACKA KUCHNIA