flaga UE leader1 d prow d

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. Wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  (LSR), w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Gminy członkowskie:

dzikowiec
Gmina
Dzikowiec
więcej

dzikowiec
Gmina
Kolbuszowa
więcej

dzikowiec
Gmina
Majdan Królewski
więcej

dzikowiec
Gmina
Raniżów
więcej

LICZNIK ODWIEDZIN

363041
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
180
111
591
361583
5374
5949
363041

Twoje IP: 185.191.171.20
2022-06-29 21:35
W niedzielne popołudnie 1 lipca 2018 r. w Majdanie Królewskim odbyło się wydarzenie kulturalno – promocyjne pn. „Piknik Rodzinny Siedlisko 2018”. Organizatorem było Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Siedlisko” przy udziale Wójta Gminy Majdan Królewski oraz Gminnego Ośrodka Kultury.
 
Na estradzie wystąpił kabaret i mażoretki z Majdanu Królewskiego, zespół folklorystyczny seniorów „Ziemia Podkarpacka” z Kolbuszowej, laureat programu „Mam talent” Michał Stochel, który zagrał na akordeonie. Najmłodsi mieszkańcy mogli bezpłatnie skorzystać z dmuchańców, łódek na wodzie oraz strzelnicy interaktywnej.
 
Podczas imprezy odbył się również konkurs dla KGW „Ciasteczkowe fantazje”. Jury oceniało walory smakowe, estetykę, staranność wykonania, sposób omówienia przygotowania wypieku. Gminę Raniżów reprezentowało KGW Staniszewskie, Gminę Kolbuszowa - KGW z Weryni, Gminę Majdan Królewski - KGW z Komorowa i Majdanu Królewskiego. W nagrodę gospodynie otrzymały sprzęt agd. Gwiazdą wieczoru była kapela góralska „Zbóje”. Po koncercie odbyła się zabawa taneczna z DJ-em.
 
Wydarzenie promocyjno-kulturalne organizowane przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Siedlisko” wspófinansowane było ze środków UE w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”. Na stoisku LGD potencjalni beneficjenci mogli uzyskać informację nt. funduszy europejskich w ramach osi LEADER.
 

Zobacz zdjęcia

 

 

LASOWIACKA KUCHNIA