flaga UE leader1 d prow d

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. Wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  (LSR), w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Gminy członkowskie:

dzikowiec
Gmina
Dzikowiec
więcej

dzikowiec
Gmina
Kolbuszowa
więcej

dzikowiec
Gmina
Majdan Królewski
więcej

dzikowiec
Gmina
Raniżów
więcej

LICZNIK ODWIEDZIN

363060
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
199
111
610
361583
5393
5949
363060

Twoje IP: 3.236.221.156
2022-06-29 22:06
Informujemy, że wniosek o przyznanie pomocy oraz biznesplan przed złożeniem do Biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Siedlisko” należy wysłać elektronicznie celem konsultacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
 
W związku z narastającym zagrożeniem epidemicznym zaleca się kontakt w trybie mailowym lub telefonicznym. Pozwoli to usprawnić proces naboru wniosków, dalszą ocenę i szybsze przekazanie dokumentacji do Samorządu Województwa Podkarpackiego.
 
Przypominamy, że wniosek oraz biznesplan należy złożyć w dwóch jednakowych egzemplarzach w wersji papierowej wraz z ich elektroniczną wersją (CD/DVD/pendrive). Kompletną dokumentację konkursową składa się w segregatorze lub skoroszycie.
 
 

LASOWIACKA KUCHNIA