flaga UE leader1 d prow d

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. Wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  (LSR), w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Gminy członkowskie:

dzikowiec
Gmina
Dzikowiec
więcej

dzikowiec
Gmina
Kolbuszowa
więcej

dzikowiec
Gmina
Majdan Królewski
więcej

dzikowiec
Gmina
Raniżów
więcej

W dniach 18 i 19 października 2014r. w Kolbuszowej przy ul. Wolskiej 2 (stadion) odbędzie się Nocny Maraton Szachowy. Organizatorami turnieju są: Towarzystwo Szachowe „Skoczek" w Sędziszowie Młp., Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej, Uczniowski Klub Sportowy „Spartakus" oraz Stowarzyszenie LGD „Siedlisko".
Wstęp wolny, nie obowiązuje wpisowe, zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.

Szczególnie serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w sobotę 18 października na godz. 9:30, zakończenie ok. 14:00. Informacje i zapisy pod nr tel.: 885 177 000, 889 099 000, szachy.org.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji w Komunikacie organizacyjnym zobacz

LASOWIACKA KUCHNIA