flaga UE leader1 d prow d

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. Wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  (LSR), w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Gminy członkowskie:

dzikowiec
Gmina
Dzikowiec
więcej

dzikowiec
Gmina
Kolbuszowa
więcej

dzikowiec
Gmina
Majdan Królewski
więcej

dzikowiec
Gmina
Raniżów
więcej

LICZNIK ODWIEDZIN

363075
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
214
111
625
361583
5408
5949
363075

Twoje IP: 3.236.221.156
2022-06-29 22:42
Zapraszamy do udziału w warsztacie refleksyjnym, który jest częścią ewaluacji wewnętrznej LGD „Siedlisko”. Spotkanie odbędzie się 15 lutego 2018 roku w godzinach od 12:30-17:30 w Biurze naszego LGD w Kolbuszowej przy ul. Kościuszki 6, lok.2/4. Zebranie będzie miało na celu bieżącą analizę stanu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju LGD „Siedlisko”, ocenę dotychczasowych efektów i zmian jakie zaszły na obszarach wiejskich.
 
Zaproszenie kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych rozwojem lokalnym, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, mieszkańców i sektora jednostek finansów publicznych. Podczas warsztatu zostanie podjęta dyskusja na poniższe pytania:
 
a/ Czy realizacja finansowa i rzeczowa Lokalnej Sterategii Rozwoju (LSR) przebiegała zgodnie z planem i można ją uznać za zadowalającą?
 
b/ W jakim stopniu jakość składanych projektów wybieranych we wszystkich obszarach tematycznych wpływa na osiąganie wskaźników w zaplanowanym czasie?
 
c/ W jakim stopniu stosowane kryteria wyboru projektów spełniają swoją rolę?
 
d/ W jakim stopniu wybierane projekty realizowane w ramach LSR przyczyniają się do osiągnięcia celów LSR i w jakim stopniu przyczyniają się do odpowiadania na potrzeby społeczności z obszaru LGD?
 
e/ Czy przyjęty system wskaźników dostarcza wszystkie potrzebne informacje niezbędne do określenia skuteczności interwencyjnej strategii?
 
f/ Czy procedury naboru wyboru i realizacji projektów są przyjazne dla beneficjentów?
 
g/ Jaka jest skuteczność działania biura LGD (działań animacyjnych, informacyjno-promocyjnych, doradczych)?
 
h/ Jakie zmiany należy wprowadzić w działaniach LGD, by skuteczniej realizowała cele LSR?
 
 
 
 

LASOWIACKA KUCHNIA