flaga UE leader1 d prow d

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. Wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  (LSR), w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Gminy członkowskie:

dzikowiec
Gmina
Dzikowiec
więcej

dzikowiec
Gmina
Kolbuszowa
więcej

dzikowiec
Gmina
Majdan Królewski
więcej

dzikowiec
Gmina
Raniżów
więcej

LICZNIK ODWIEDZIN

363546
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
153
127
1096
361583
280
5599
363546

Twoje IP: 3.235.228.219
2022-07-02 16:45
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Siedlisko” przedstawia do konsultacji społecznych propozycje zmian w kryteriach wyboru operacji oraz Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2023 (LSR). Zmiany kryteriów zaproponowane zostały przez członków Rady Stowarzyszenia, podczas posiedzenia rozpatrującego protesty. W związku z tym przedstawiamy nowe, jak również doprecyzowane uzasadnienia kryterium oceny, na podstawie których wybierane będą wnioski do dofinansowania. Zachęcamy do przedstawiania swoich postulatów na załączonej Karcie oceny operacji według lokalnych kryteriów wyboru.
 
Zmiany w strategii głównie polegają na jej dostosowaniu do zapisów Procedury wyboru i oceny operacji w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność.
 
Uwagi, opinie prosimy zgłaszać do biura Stowarzyszenia osobiście lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 20 lipca 2017r.
 
  • Karta oceny operacji wg lokalnych kryteriów wyboru: Pozostałe operacje zobacz
  • Karta oceny operacji wg lokalnych kryteriów wyboru: Podejmowanie działalności gospodarczej zobacz
  • Strategia Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2023 (LSR) zobacz
  • Formularz uwag do LSR zobacz

 

 

 

 

 

 

 

LASOWIACKA KUCHNIA