ue d leader1 d prow d

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. Wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  (LSR), w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Gminy członkowskie:

dzikowiec
Gmina
Dzikowiec
więcej

dzikowiec
Gmina
Kolbuszowa
więcej

dzikowiec
Gmina
Majdan Królewski
więcej

dzikowiec
Gmina
Raniżów
więcej

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Siedlisko” przedstawia do konsultacji społecznych propozycje zmian w kryteriach wyboru operacji oraz Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2023 (LSR). Zmiana polega na dostosowaniu LSR do zakresów tematycznych przyznania pomocy określonych w rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 września 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. z 2015 r. poz. 1570 z późn. zm.).
 
W związku z tym w Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2023 od str. 32 w celu ogólnym nr I, celu szczegółowym nr 3, celu szczegółowym nr 5, przedsięwzięciu do celu ogólnego nr I, przedsięwzięciu do celu ogólnego nr II proponujemy usunąć słowo "sport". Ponadto w celu szczegółowym nr 5 oraz przedsięwzięciu do celu ogólnego nr II proponujemy usunąć słowo "sakralnej". Zmiany proponujemy też w kryteriach wyboru operacji dot. pozostałych operacji, z których wykreśla się słowa: „sportowe” oraz „sakralne”.
 
Uwagi, opinie prosimy zgłaszać do biura Stowarzyszenia osobiście lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 16 lutego 2017r.
 
  • Formularz uwag pobierz
  • Strategia Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność zobacz
  • Karta oceny operacji według lokalnych kryteriów wyboru: Pozostałe operacje zobacz
 
 
 

LASOWIACKA KUCHNIA