ue d leader1 d prow d

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. Wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  (LSR), w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Gminy członkowskie:

dzikowiec
Gmina
Dzikowiec
więcej

dzikowiec
Gmina
Kolbuszowa
więcej

dzikowiec
Gmina
Majdan Królewski
więcej

dzikowiec
Gmina
Raniżów
więcej

14 maja 2016r. na rynku w Rzeszowie w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, odbył się konkurs „Z Funduszami Europejskimi na Majówkę". Organizatorem był Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. W konkursie uczestniczyło Stowarzyszenie LGD „Siedlisko".

Celem konkursu była promocja marki Funduszy Europejskich w naszym województwie. „Siedlisko" było reprezentowane przez KGW z Majdanu Królewskiego, które pokazało stoisko nawiązujące do Unii Europejskiej. Panie przygotowały różne wypieki w barwach i stylistyce UE. Pod naszym namiotem można było też samodzielnie wykonać wyrobów z gliny oraz spróbować miodu z pasieki z Huty Komorowskiej.

Dzięki pomysłowości i kreatywności gospodyń z Majdanu Królewskiego „Siedlisko" zdobyło I miejsce. Serdecznie dziękujemy Gminie Majdan Królewski za pomoc logistyczną przy organizacji konkursu.

Zobacz zdjęcia

LASOWIACKA KUCHNIA